Foto Wiatrak

Stało się ! Moja Córeczka została FOTOGRAFEM. To dla mnie wielka satysfakcja, ponieważ sam fotografuję od lat (już nie tylko amatorsko) i serce mi rośnie , jak widzę Jej postępy. Niniejszy wpis to swoisty ukłon ojca w stronę Belli ;*

Izabella Wiatrak zaprasza do serwisu foto Wiatrak / https://fotowiatrak.pl / – krótkiej podróży online po krainie fascynacji emocjami ludzkimi, pięknem struktury natury martwej i żywej ….


 

Fotografia towarzyszy mi od najmłodszych lat. Z pasją i zaangażowaniem podchodzę do każdej sesji. Lubię nowe wyzwania, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Specjalizuję się  w fotoreportażach, choć sesje produktowe i motoryzacyjne dają mi dużo radości, gdzie mogę wykazać się kreatywnością.  Dzięki wrażliwości robię zdjęcia w których można zobaczyć naturalne i prawdziwe emocje. Podczas fotografii produktowej potrafię jednym ujęciem pokazać funkcjonalność przedmiotu robiąc to w estetyczny i przyjemny dla oka sposób.

Jak widać moja Córeczka to osoba pełna wrażliwości i spostrzegawczości, kreatywna i poszukująca inspiracji. To dla fotografa same atuty. Pozwolę sobie pokazać Wam kilka fotografii z Jej portfolio (tematyka różna) :

0203-Chrzest Jasia

Miłość w czasach pandami

0126-Dorota i Artur_

Jeśli Wam się podoba, to zapraszam do kontaktu osobistego :

KONTAKT Z FOTOGRAFEM

Jeśli chcesz sprawdzić cennik i wolny termin to pisz lub zadzwoń. Na wiadomości odpowiadam zazwyczaj w ciągu kilku chwil, a telefony dobieram do późnych godzin wieczornych (jeśli nie mogę odebrać to oddzwaniam).

Moja oferta jest prosta, czytelna, kompleksowa i bez zbędnych zawiłości.

stwórzmy razem coś pięknego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *