Informacje o systemach CRM

Głównym  zadaniem systemu CRM  ( skrót od Customer Relationship Management (ang.) – system informatyczny wspomagający procedury zarządzania kontaktami z klientami) jest gromadzenie i udostępnianie pełnego asortymentu danych, które usprawniają procesy związane z obsługą klientów online, umożliwiając również tworzenie wiedzy niezbędnej do tworzenia wiarygodnych relacji z klientami. W pełni efektywne wykorzystanie utworzonych w systemie baz danych jest uwarunkowane wiedzą i doświadczeniem pracownika, który  powinien zdecydować ,jak wykorzysta zebrane dane w trakcie realizacji różnych zadań i rozwiązywania poszczególnych problemów. Zadaniem każdej  firmy jest oczywiście opracowywanie i kierowanie akcjami public relations tak , aby osiągnęły jak najwyższą  skuteczność – dlatego też korzystanie z CRM, wymaga intuicji i analizy. Analityczny CRM online umożliwia automatyczne zdefiniowanie segmentów odbiorców oraz przydzielanie ich do uprzednio zdefiniowanych grup. Coraz więcej firm zaczyna doceniać korzyści, jakie można osiągnąć dzięki właściwemu rozwijaniu relacji ze swoimi klientami, dlatego też rośnie również zainteresowanie aplikacjami CRM.

SYSTEM CRM ESME to jeden z najlepszych na rynku systemów online z powodzeniem wdrażających te nowoczesne rozwiązania informatyczne CRM w praktyce. Prostota, intuicyjność, niezawodność, 3 – miesięczny okres darmowej testowej rejestracji i możliwości korzystania z systemu – to tylko początek długiej listy zalet CRM ESME.

KONTAKT z ESME POLSKA

CTP Polska sp. z o.o.

Siedziba:
44-100 Gliwice
ul. Zygmunta Starego 13 lok. 15
tel.: +48 535 211 074, fax: +48 32 757 88 24
Prezes Zarządu 
Violetta Filipowicz
e-mail: sekretariat@ctppolska.pl
Wiceprezes Zarządu
Ewa Duda
e-mail: sekretariat@ctppolska.pl

Pomoc techniczna:
e-mail: pomoc@ctppolska.pl

Dział sprzedaży:
e-mail: sprzedaz@ctppolska.pl

Wpisana do KRS przez Sąd Rejonowy M. Gliwic, X Wydz. Gospodarczy pod numerem 0000323571
NIP 631-25-80-157
REGON 241105850

—————————————————————————-

INFORMACJE DODATKOWE

Aby skorzystać z  online crm  esme należy:

  1. Kliknąć w klawisz umieszczony w oknie logowania (lewy górny róg) z napisem „Zarejestruj się!”.
  2. Wypełnić formularz rejestracyjny danymi Firmy (pracowników będzie można dodać później już w aplikacji i nie ma potrzeby rejestracji każdego pracownika osobno).Osoba która zarejestruje Firmę jest od razu jej administratorem.
  3. Zapoznać się z regulaminem przed zatwierdzeniem.
  4. Wybrać klawisz „Zarejestruj”.
  5. Na adres e-mail, który został podany podczas rejestracji zostanie wysłany mail z linkiem aktywacyjnym. Należy go kliknąć lub skopiować do nowego okna przeglądarki (w zależności od posiadanego programu pocztowego).  Po poprawnej aktywacji  otrzymują Państwo bezpłatną i w pełni sprawną 90 dniową wersję testową dla 7 użytkowników (pracowników).
  6. Zalogować się do aplikacji podając w oknie logowania użytkownika i hasło.
  7. Jeżeli chcemy umożliwić dostęp naszych pracowników do aplikacji po zalogowaniu proszę wejść do zakładki Administracja, a następnie wybrać zakładkę Personel i dodać potrzebne osoby. Podane nazwy użytkowników i hasła będą służyć jako dane do logowania. Po zapisaniu danych pracownik może się zalogować (patrz punkt 6).

ABY W PEŁNI PRZEDSTAWIĆ PAŃSTWU MOŻLIWOŚCI SYSTEMU ESME CRM prosimy kliknąć w link DEMO przedstawiający funkcjonalność i prostotę opisywanej aplikacji.

I jeszcze jedno!

Bezpieczeństwo Twoich danych jest naszym priorytetem.

CRM esme działa z wykorzystaniem specjalistycznych serwerów przeznaczonych do przechowywania tego typu informacji, dzięki czemu gwarantujemy najwyższy poziom ochrony gromadzonych przez Ciebie informacji przed ich utratą lub dostępem osób niepowołanych. Nad bezawaryjnym działaniem serwera przez 24 h na dobę czuwają administratorzy serwera, a każdego dnia, tygodnia i miesiąca automatycznie tworzone są kopie zapasowe wszystkich przechowywanych na serwerze informacji, co minimalizuje ryzyko ich utraty na skutek awarii sprzętowych. Ponadto, w trosce o bezpieczeństwo gromadzonych przez Ciebie danych objęliśmy je certyfikatem SSL gwarantującym ochronę informacji w trakcie ich transferu na nasze serwery i z naszych serwerów. Przyjęte przez nas standardy zabezpieczeń sprawiają, że wszystkie informacje umieszczane w systemie zabezpieczone są przed dostępem osób trzecich oraz utratą na skutek zdarzeń losowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *