Odzież reklamowa

Odzież reklamowa

to produkty z najwyższej półki światowej – istnieje możliwość profesjonalnego oznakowania każdego asortymentu znakami firmowymi (w zależności od potrzeb indywidualnych każdego Klienta). Zarówno super estetyka oferowanego materiału, a także wysoka jakość dostępnych usług to propozycje handlowe odznaczające się najwyższymi standardami europejskimi. Jeżeli tylko poszukujesz rozwiązań dostosowanych do najwyższych wymagań sięgnij po naszą odzież reklamową.

Firma BHPartner istnieje na rynku od 2011 roku. Specjalizujemy się w kompleksowych usługach  (odzież BHP, naklejki, drukgrawerowanie), odzieży reklamowej oraz  dostawach do przedsiębiorstw, firm odzieży roboczej i ochronnej, środków czystości, czyściw oraz profesjonalnego sprzętu do pracy na wysokości.


Jesteśmy stworzeni do tego, aby realizować Twoje najbardziej wymagające koncepcje i projekty. Zechciej wypróbować nasze praktyczne możliwości, a zapewniamy, że w żaden sposób nie będziesz rozczarowany. Bycie Twoim Partnerem handlowym to dla nas cel nadrzędny 🙂

ODZIEŻ BHPartner

Biuro handlowe:
Ul. Szpitalna 8/412
44-190 Knurów
biuro@bhpartner.eu
+48 727 912 199

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *