Producent okien PCV Knurów

Informujemy, że od września uruchomiono produkcję okien w nowoczesnych systemach Decco i Salamander w zakładzie produkcyjnym ICCokna w Knurowie.

ICCokna to producent okien PCV Knurów ul. Niepodległości 59 a, oferujący sprawdzone i niezawodne technologie, oraz szeroką gamę promocji i udogodnień dla klientów.

Jesteśmy producentem stolarki okiennej w technologii PCV.  Produkujemy na profilach znanych i cenionych na rynku marek: Salamander i Decco. Oprócz sprzedaży oferujemy montaż stolarki w technologii tradycyjnej jak i tzw. „ciepły montaż”. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z zakresu budownictwa mieszkaniowego oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych usług.

 

należy do wiodących europejskich dostawców energooszczędnych systemów okiennych i drzwiowych z PCW i jest godnym zaufania partnerem dla:

  • PRODUCENTÓW OKIEN,
  • ARCHITEKTÓW
  • OSÓB PRYWATNYCH

 

Kluczem do sukcesu są dla nas wartości naszej firmy, które wyznaczyliśmy sobie jako zespół i którymi kierujemy się w codziennej praca. Dlatego szczególny nacisk stawiamy na badania oraz nieustanną kontrolę. Dodatkowo nasze profile poddawane są badaniom w laboratoriach zewnętrznych, zarówno w kraju jak i zagranicą.

PVC to na dziś materiał najczęściej preferowany przez klientów, zamawiających okna. Stosunkowo niewielkie koszty, duża trwałość oraz ich możliwości aranżacyjne przesądzają o coraz większej popularności okien z tworzyw sztucznych.
Podczas produkcji okien z PVC wykorzystywany jest polichlorek winylu (symbol PCV).

Warto tu podkreślić, że chociaż krąży wiele mitów na temat jego szkodliwości dla zdrowia i środowiska, nie jest to materiał w żaden sposób niebezpieczny. Nie stanowi zagrożenia ani dla mieszkańców domów, w których zamontowano okna z PVC, ani dla pracowników, podczas procesu produkcji, gdy profile okienne są cięte i obrabiane. Produkty wykonywane z tego materiału mogą być także poddawane wielokrotnemu recyklingowi.

Kontakt:

ICC Consulting Sp. z o.o. Producent okien PCV

Tel: +48 575 240 484

ul. Niepodległości 59 a    44-190 Knurów

e-mail: biuro@iccokna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *