Projektowanie gabionów online

„Gabiony we wnętrzu?

Na pewno nie w każdym. Jednak trudno się oprzeć wrażeniu, że do niektórych pasują jak mało co. Marka 41set przygotowała produkt który na tą potrzebę odpowiada doskonale. Konstrukcje z wyprofilowanymi narożnikami i grubością od 10cm które można niemal dowolnie konfigurować. Za projektowanie odpowiada internetowa aplikacja PROJEKTANT GABIONÓW która umożliwia stworzenie oczekiwanej konstrukcji w kilkadziesiąt sekund. Bez instalowania i .. to naprawdę dobra zabawa. Ciekawe więc kiedy wnętrza wypełnią się gabionami. Przecież klub tenisowy ze ścianą z stworzoną z piłek tenisowych albo restauracja z barem z butelek po winie będą spektakularne. ”

udostępnij :https://youtu.be/f5Sdbd_5PdU


Więcej o nowym rozwiązaniu – gabionach wewnętrznych w informatorze online gabiony wewnętrzne – informacje

Zapraszamy również do poradnika o gabionach – kompendium wiedzy jak samodzielnie postawić konstrukcję gabionową na swojej posesji, lub swoim domu.

W kwestii darmowego projektowania gabionów przez internet, proces ten najlepiej zilustruje poniższy film – najnowsze dziecko firmy 41set


A tu przykładowy efekt

gabiony wnętrz
„Stonę 41set.com powinien odwiedzić każdy kto interesuje się designem, wystrojem czy projektowaniem. I to nie ze względu na oferowany produkt. Konstrukcje gabionowe czyli stalowe kosze do wypełnienia i użycia jako elementu przestrzeni lub wnętrza nie są niczym nowym. Ale to jak zostały zaserwowane to już inna bajka. Otrzymujemy dostęp do internetowej aplikacji projektowej dzięki której bez instalowania w minutę możemy zaprojektować dowolną konstrukcję. Po tek krótkiej chwili mamy do dyspozycji model trójwymiarowy i tylko kilka kliknięć dzieli nas od zakończenia procesu zamawiania.
Firma chwali się też licznymi innowacjami samego produktu takimi jak : szybki montaż bez narzędzi, brak ostrych, niebezpiecznych krawędzi, bardzo długa żywotność, itp. Jeśli jakość produktu odpowiada chodź w 30% aplikacji projektowej to warto mu się przyjrzeć. A skoro za całość odpowiada jedna ekipa..to czemu nie. W każdym razie aplikacja warta jest poświęcenia chwili. Wydaje się, że dzięki niej możemy zobaczyć jak będą wyglądały sklepy architektoniczne w przyszłości.”
3 kroki projektowania :

 

Klomby, grządki, rabaty.. Kolorowe, kwieciste a może użyteczne, pełne ziół i warzyw. Niezależnie od tego co chcemy posadzić doskonale sprawdzą się stworzone z gabionów. Stalowe siatki wypełnione kruszywem świetnie wpisują się w przestrzeń ogrodów i parków.

Na stronie 41set.com można dać upust wyobraźni. To internetowa platforma dająca możliwość łatwego zaprojektowania klombu z gabionów. Ilość kształtów nie ma końca. Można stworzyć fantastyczne miejsce uprawy idealnie dopasowane do … nas samych. Polecam.


KONTAKT

Eslo zp. z o.o.

Kasprowicza 5 ,

41-800 Zabrze

+48 501 727 271     

gabions@41set.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *