Projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz można tłumaczyć fuzją podstawowych pojęć architektura wnętrz i Projektowanie architektoniczne. Architektura wnętrz to sztuka kształtowania wnętrz architektonicznych, obejmująca wystrój i wyposażenie ruchome z uwzględnieniem funkcji pomieszczenia.  Projektowanie architektoniczne wymaga korzystania z osiągnięć innych dyscyplin, m.in. budownictwa, urbanistyki, statyki, socjologii, psychologii, nauk ekonomicznych. W ciągu wieków zmieniały się zarówno zakres obowiązków i koniecznej wiedzy architekta, jak i samo pojmowanie architektury.

OFERTA MNM –  projektowanie wnętrz Gliwice

Dom, mieszkanie, miejsce pracy, wypoczynku – to tylko parę z wielu tematów, z którymi mogą się Państwo do nas zwrócić.

Jak wiadomo, przestrzeń, w jakiej żyjemy, musi być dla nas przyjazna, musi być  przez nas lubiana. Przecież nie ma nic przyjemniejszego od przyjścia z pracy, i wypoczynku w swoim pięknie urządzonym mieszkaniu czy domu. Ja też lubię otaczać się pięknymi wnętrzami, ale powszechnie wiadomo, wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Dlatego też przestrzeń, zarówno tą wewnętrzną i zewnętrzną kształtujemy razem – klient i ja. To Państwo wyrażacie swoje upodobania, swoje pasje, swoje pragnienia. Ja staram się z kolei wyobrazić sobie to wszystko, i zrealizować te marzenia. Przestrzeń, którą kreuję nie będzie przecież moim światem. To będzie Państwa świat, i to Państwo musicie czuć się w nim dobrze . Państwo Wytyczacie drogę, – ja jestem tylko przewodnikiem.

Nasza firma działająca już na rynku kilkanaście lat proponuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie architektury i budownictwa a m.in.:

  • indywidualne projekty domów jednorodzinnych o różnych kubaturach
  • projekty obiektów użyteczności publicznej – przychodnie zdrowia, przedszkola, sklepy itd.
  • adaptacje gotowych projektów na działkę klienta
  • ogólnie pojęte doradztwo przedprojektowe mające na celu ułatwienie klientowi decyzji o zakupie określonej działki czy projektu budowlanego

aranżacje wnętrz:

  • domów
  • mieszkań
  • poszczególnych obszarów funkcjonalnych w domu czy w mieszkaniu tzn łazienek, kuchni, salonów, przestrzeni sypialnych, itd. obiektów użyteczności publicznej,
  • sklepów,
  • obiektów usługowych (np. fryzjer,sklep, galeria)

Mariola Napierała – Malinowska architekt Gliwice

tel. 601 843 600

maja.malinowska@poczta.fm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *