Wózki TB

Transport bliski, lub transport wewnętrzny, to transport o ograniczonym zasięgu, zwykle lądowy, odbywający się przy użyciu dźwignic , wózków i przenośników; np. w obrębie zakładu pracy., placu budowy itp. Wózek TB to  idealny wózek paletowy pomocny przy pracy w magazynie lub przy produkcji …

Wózki TB BudExpert – dlaczego ?

Nasza konstrukcja jest stalowa, spawana, z wytrzymałego grubego profilu (Profil stalowy 40x40x3) , malowana proszkowo techniką grubowarstwową (malowanie w podstawowej / popularnej grupie kolorów jest bez dopłaty.)

Wszystkie kółka skrętne wysokiej klasy o znakomitych właściwościach jezdnych i wytrzymałościowych (zdjęcie powyżej). Rozmiary dostosowaliśmy do palety, można też delikatnie powiększyć wózek, aby druga paleta mieściła się na poziomie nad kółkami, można tam też ewentualnie położyć płytę wiórową. My nie zrobiliśmy tego, bo najbardziej zależało nam na tym, aby pracownik nie musiał się schylać.

Informacje – wózek TB

Stół-wózek paletowy TB jest idealny do transportu bliskiego w magazynie, lub przy produkcji. Znakomicie poprawia komfort pracy.

Waga: 69kg

Wysokość: 750mm

Szerokość: 800mm

Długość: 1200mm

Udźwig: 2000kg

Wszystkie koła jezdne skrętne przygotowane do pracy przemysłowej, posiadają wysoki stopień niezawodności i odporności na uszkodzenia mechaniczne.

Profil stalowy 40x40x3 malowany proszkowo.

Przy większej ilości możliwość negocjacji cen. Istnieje możliwość przeprojektowania dla potrzeb indywidualnych.

Kontakt

BUD-EXPERT Sp. z o.o.
44-190 Knurów ul. Jęczmienna 4

Zakład Produkcyjno-Usługowy – cięcie laserem blach, profili, cięcie wodą, elektrodrążarką, obróbka metali
41-807 Zabrze, ul. G. H. Donnersmarcka 5
tel. 32 66 64 480, www.budexpert.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *