Winyle Online

Zabłudowska 62 15-586 Białystok

Zadzwoń
574 271 987

Opis

O sklepie Winyle Online

Witamy w naszym wyjątkowym sklepie internetowym z płytami winylowymi, gdzie pasja do muzyki łączy się z nowoczesnym doświadczeniem zakupowym! Nasza platforma została stworzona z myślą o miłośnikach dźwięku analogowego, pragnących odkrywać unikalne brzmienia na kultowych nośnikach – płytach winylowych.

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór płyt z różnych gatunków muzycznych, począwszy od klasycznego rocka, poprzez jazz, blues, aż po elektronikę i hip-hop. Dla naszych klientów staramy się dostarczać zarówno klasyki, jak i najnowsze wydawnictwa, dbając o różnorodność i wysoką jakość dźwięku.

Jedną z unikalnych cech naszego sklepu jest opcja automatycznego rabatu. W trakcie dokonywania zakupów, system automatycznie oblicza rabat na podstawie wartości zamówienia. Im więcej płyt znajdziesz w koszyku, tym korzystniejsza cena czeka na Ciebie. To doskonała okazja, aby poszerzyć swoją kolekcję winyli bez obciążania portfela.

Dodatkowo, oferujemy naszym klientom darmową dostawę przy zamówieniach o wartości . Bez względu na to, czy szukasz legendarnych albumów czy nowości, możesz cieszyć się wygodą zakupów online, wiedząc, że nie poniesiesz dodatkowych kosztów dostawy, jeśli przekroczysz ustaloną kwotę.

Nasza platforma jest intuicyjna i przyjazna dla użytkownika, umożliwiając łatwe przeglądanie, wyszukiwanie i zamawianie płyt winylowych. Zadbaliśmy o bezpieczeństwo transakcji i prywatność klientów, gwarantując im satysfakcję z zakupów.

Dołącz do społeczności miłośników winyli i odkryj świat niezrównanego brzmienia w naszym sklepie internetowym. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do zakupów!

Oferowane produkty/usługi

  • płyty winylowe
  • płyty kompaktowe
  • kasety magnetofonowe
  • realizacja w 48 godzin
  • darmowa dostawa powyżej 180 zł
  • automatyczny rabat 5% po przekroczeniu 210 zł
  • im wyższa kwota zamówienia, tym wyższy upust (nawet 15%)

Galeria

strona główna sklepu winyle onlinesekcja sklepu winyle onlinedostępne płyty rammstein w winyle online

Zobacz także

Z kart historii

Pewnego razu, w fabryce płyt CD, została stworzona wyjątkowo piękna płyta o nazwie Melodia. Była to jedna z najlepszych płyt, jakie kiedykolwiek wyprodukowano. Posiadała ona niesamowitą jakość dźwięku, która przyciągała słuchaczy z całego świata.

Jednakże, po jakimś czasie, Melodia zaczęła odczuwać lęk. Bała się lasera, który odczytywał z niej dźwięki i był jednocześnie jej największym wrogiem. Czuła się nieswojo wraz z każdym kolejnym odtworzeniem i w końcu zaczęła unikać każdej maszyny, która mogła ją odtworzyć.

Jej właściciele byli zaniepokojeni jej zachowaniem i nie wiedzieli, co zrobić, by pomóc płycie. Postanowili porozmawiać z nią i odkryli, że Melodia bała się, że każde odtworzenie przez laser osłabi jej jakość dźwięku. Czuła się, jakby z każdym użyciem traciła swoją doskonałość.

Jej właściciele uspokoili Melodię i zapewnili, że nie ma się czego bać. Powiedzieli, że to właśnie po to, by zachować jej doskonałą jakość, każde odtworzenie przez laser jest dokładnie kontrolowane.

Lokalizacja